Czy masz skończone 18 lat ?

Aby obejrzeć tę zawartość, musisz mieć co najmniej osiemnaście lat.

Czy masz skończone osiemnaście lat i chcesz oglądać treści dla dorosłych?

Tak mam powyżej 18 lat. nie dziękuję

Żele i lubrykanty do seksu analnego

Klasyczny seks nie jest dla Was? A może szukacie nowych wrażeń? Jeśli jesteście gotowi na rozkosz, której dotychczas nie zaznaliście, sięgnijcie po żele do stosunku analnego, które dostępne są w atrakcyjnych cenach. Zadbaliśmy, aby w ofercie sklepu internetowego znalazły się najlepsze lubrykanty na bazie wody, dzięki którym zbliżenie będzie należało to wyjątkowych doznań. Kosmetyki intymne zapewnią komfort po obu stronach, a także pozwolą na wygodne i bezpieczne używanie gadżetów erotycznych.

Proponujemy najlepsze spraye i żele intymne analne, które zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort podczas stosunku. Pozwolą na poczucie pełnej swobody - rozluźniają i uelastyczniają skórę w okolicach odbytu tak, aby zapewnić maksymalną przyjemność dla obojga partnerów. Lubrykanty dostępne w sklepie internetowy będą odpowiednie także dla osób, które po raz pierwszy zdecydowały się na stosunek tego typu. Sprawią, że zbliżenie będzie należało do przyjemnych, niezapomnianych doznań.

Najlepsze żele analne – sklep internetowy Pleasure Island

Zachęcamy do sięgnięcia po wysokiej jakości lubrykanty w doskonałych cenach. W zależności od potrzeb oraz oczekiwań można zdecydować się na preparaty intymne o gęstej konsystencji bądź sięgnąć po formuły z większą ilością wody. Wszystkie kosmetyki intymne dostępne w naszej ofercie są bezpieczne dla skóry, nie zmniejszają skuteczności prezerwatyw i są łatwe w aplikacji. Jeśli chcecie spróbować stosunku w nieco innej odsłonie, zachęcamy do sięgnięcia po najlepsze żele analne.

Jest 47 produktów.

Pokazano 1-21 z 47 pozycji

Aktywne filtry