Czy masz skończone 18 lat ?

Aby obejrzeć tę zawartość, musisz mieć co najmniej osiemnaście lat.

Czy masz skończone osiemnaście lat i chcesz oglądać treści dla dorosłych?

Tak mam powyżej 18 lat. nie dziękuję

Pasy do pończoch i podwiązki

Potrafią zbić z tropu niejednego mężczyznę i niemal każdą kobietę. Podwiązki oraz pasy do pończoch rozgrzewają wyobraźnię. Robią to na tyle skutecznie, że przyuważone, ukradkiem wystając spod sukienki, nie pozwalają oderwać od siebie wzroku. Chcesz robić podobne wrażenie nie tylko w ciągu dnia, ale przede wszystkim podczas wieczornych igraszek? Sprawdź, co przygotowaliśmy w naszym sklepie internetowym z bielizną erotyczną!

W naszym sklepie internetowym znajdziesz mnóstwo pomysłów na to, aby stworzyć zmysłową kreację na wieczór... ale nie tylko. Te erotyczne dodatki możesz mieć na sobie także w ciągu dnia. Sprawią, że nie będziesz mogła skupić się na codziennych obowiązkach rozmyślając, jak upojna noc Cię czeka!

Seksowne pasy do pończoch - sklep internetowy Pleasure Island

Pasy i podwiązki to obowiązkowe elementy wchodzące w skład zestawu pończoch. Jeśli cenisz ponadczasowe rozwiązania, a kobieca moda nie ma przed Tobą tajemnic, zamiast na modele samonośne podstaw na te tradycyjne: naszym zdaniem znacznie seksowniejsze! Nie dość, że będzie wyglądać znakomicie, to na dodatek poczujesz się w nich jak prawdziwa bogini.

Chcesz przyciągać wzrok? Przydadzą Ci się więc nie tylko zmysłowe pończochy, ale także dedykowane im pasy, idealnie opinające biodra. W naszym sklepie internetowym w atrakcyjnej cenie znajdziesz także kuszące podwiązki, które możesz nosić wyłącznie na specjalne okazje. Wystarczy zaproponować partnerowi, aby zdjął je bez użycia rąk i pomysł na pikantną grę wstępną gotowy!

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry