Czy masz skończone 18 lat ?

Aby obejrzeć tę zawartość, musisz mieć co najmniej osiemnaście lat.

Czy masz skończone osiemnaście lat i chcesz oglądać treści dla dorosłych?

Tak mam powyżej 18 lat. nie dziękuję

Kajdanki erotyczne

Czas wprowadzić do sypialni odrobinę pikanterii? Do nowego kompletu bielizny dopasuj kajdanki erotyczne - gadżet, który z pokochacie od pierwszej chwili! Daj się zdominować i pozwól partnerowi przejąć władzę nad Twoim ciałem. Twoje nadgarstki, szczelnie opięte skórzanymi lub metalowymi bransoletami, zaczną się buntować. To na nic. Wszystko zależy teraz od łaskawości tego, kto Cię zakuł.

Kajdanki do łóżka, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego, staną się doskonałym urozmaiceniem łóżkowych igraszek. Możesz dominować lub dać się ukarać za nieposłuszeństwo. Wszystkie chwyty dozwolone! Miło zaskoczymy Cię ogromnym wyborem mankietów, które czekają w ofercie naszego sklepu internetowego. Cena? Tu również przygotowaliśmy niespodziankę: proponujemy wysokiej jakości gadżety erotyczne w atrakcyjnych cenach!

Kajdanki erotyczne – sklep internetowy Pleasure Island

Na który rodzaj zniewolenia macie ochotę? Proponujemy metalowe kajdanki erotyczne otulone miękkim w dotyku futerkiem, które zapobiegnie powstaniu otarć na nadgarstkach. Polecamy także szalenie nęcące oraz wygodne mankiety wykonane ze sztucznej skóry, dostępne w przeróżnych odsłonach. Postaw na dodatkowe zdobienia, jeśli cenisz designerskie gadżety (na przykład ćwieki czy paski) lub zdecyduj się na klasyczne akcesoria do łóżka w wersji sauté. Do dyspozycji oddajemy Ci zarówno modele dla kobiet, jak i mężczyzn w zachwycających skórzanych odsłonach. Sprawdź, co przygotowaliśmy i zaplanuj najbliższy wieczór w łóżku!

Jest 131 produktów.

Pokazano 1-21 z 131 pozycji

Aktywne filtry