Czy masz skończone 18 lat ?

Aby obejrzeć tę zawartość, musisz mieć co najmniej osiemnaście lat.

Czy masz skończone osiemnaście lat i chcesz oglądać treści dla dorosłych?

Tak mam powyżej 18 lat. nie dziękuję

Huśtawki, fotele, siedziska erotyczne

Jeśli dotychczas BDSM kojarzyło Ci się wyłącznie z filmem "Pięćdziesiąt twarzy Greya", najwyższy czas to zmienić i poznać prawdziwy potencjał, jaki posiadają huśtawki erotyczne. Będziecie zaskoczeni, jak fantastyczne i podniecające jest wspólne bujanie się na skórzanych lejcach! Nie potrzeba wiele, aby stworzyć idealne warunki do zabawy. Wystarczy huśtawka do sexu oraz mocna rama drzwi. I voilà! Nowa miłosna zabawa dla dwojga gotowa!

Konstrukcja jest bardzo łatwa w montażu. W kilka chwil przeobrazicie pomieszczenie w pokój uciech, którego nie opuścicie tak prędko. Zaznacie wyjątkowych wrażeń podczas sexu - takich, których z pewnością nigdy nie zapomnicie! Daj się zniewolić i odkryj, jak wiele dotychczas traciliście, spędzając czas w łóżku. Z pewnością szybko zapragniecie powtórki.

Erotyczny sklep internetowy z huśtawkami miłości

Ochota na erotyczne eksperymenty nie chce Was opuścić? Szukacie pomysłu na gorący wieczór, a kamasutrę znacie od podszewki? Najwyższy czas spróbować czegoś naprawdę hot! Huśtawka miłości zaczaruje Was od pierwszej chwili. To nieskomplikowana konstrukcja do sexu, którą możecie zawiesić w drzwiach, aby cieszyć się sobą w całej okazałości.

Cena tego erotycznego gadżetu pozytywnie Was zaskoczy. Zadbaliśmy, aby uprząż do sexu dostępna była w atrakcyjnej ofercie. Sprawdźcie, jak wyjątkowe gadżety dostępne są w naszym sklepie internetowym i jak wiele Was dotychczas omijało. Zapewniamy, że nie będziesz chciała opuszczać lejców miłości, w które zaplątasz się wraz ze swoim partnerem.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry